Duben 2009

Zasunutá vzpomínka

30. dubna 2009 v 10:00 | Bella |  zasunuta vzpominka
z pohledu Alexy

Teprve,když jsme seděli v jeho autě a vyjížděli z příjezdové cesty se uvolnil.
,,Co se stalo?" zeptala jsem se.Zavrtěl hlavou.
,,Ale nic.Opravdu."
,,Proč mi lžeš?" zeptala jsem se rozmrzele.
,,Ty mi taky neříkáš pravdu,"odpověděl protiútokem.Odvrátila jsem od něj tvář hanbou.
,,Promiň,to nebylo fér," řekl omluvným hlasem.
,,Vždyť máš,ale pravdu,tak za co se omlouvat," řekla jsem s očima upřenýma na kolena.Slyšela jsme jak si povzdechl.Zbytek cesty už nepromluvil.Když jsme dojeli k mému domu,pořád jsem se dívala na kolena.


Setkání

29. dubna 2009 v 10:00 | Bella |  setkani
z pohledu Alexy

Nohy jsem měla jako z olova a ruce se mi třásli.Nechápala jsem proč tak reaguji ani proč mi na tom setkání tolik záleží.Byla jsem vděčná,že mě Edward drží kolem pasu.Cítila jsem se díky tomu trapně,styděla jsem se před jeho rodinou,když mě takhle držel.Přišlo mi to zvláštní.Na druhou stranu jsem se v jeho obětí cítila bezpečně.Takový pocit jsem už dlouho nezažila a tak jsem si ho chtěla naplno užít.


Prohlídka

26. dubna 2009 v 16:20 | Bella |  prohlidka
z pohledu Edwarda

Prohlídka domu nám nezabrala tolik času jak jsem si myslel.Náš dům byl malý,teda ve srovnání s ostatními.Přesto vypadalo,že je jím Alexa unešená.V každé místnosti,kterou jsem jí ukázal jsme stáli dvacet minut než se pořádně rozkoukala.Mě to,ale nevadilo.Mám spoustu času.Taky jsem se bavil pohledem na její obličej aniž bych se bál,že budu přistižen.Alexa byla příliš zabraná do prohlídky domu,aby mi věnovala nějakou pozornost.Oči jí bloudili po místností a všemožném nábytku a přitom ji světélkovali,jako miliony hvězd a já jsem se od nich nemohl dlouhou dobu odtrhnout.Nemohl jsem odolat vábení jejího těla a tak jsem ji držel celou dobu kolem pasu.Nezdálo se,že by ji to vadilo.Možná si toho ani nevšimla.Nakonec jsem ji zavedl do svého pokoje.Sedl jsem si na pohovku,Alexa mezitím rázovala po pokoji.Moje hifi věž obešla velikým obloukem a dívala se na ní uctivě.Musel jsem se usmát,udělala to stejným způsobem jako kdysi Bella.Potom si prohlížela moje cdéčka.Několikrát se pro sebe usmála.Potom se na mě otočila.Když viděla,že ji pozoruji,začervenala se.Ještě víc jsem se usmál,miloval jsem když se červenala.


Napadení

17. dubna 2009 v 10:00 | Bella |  napadeni
z pohledu Edwarda

Celou noc jsem byl jak na trní.Nemohl jsem se dočkat rána.Jaké to pro mě potom bylo zklamání,když mi Alice oznámila,že bude svítit slunce.Spolknul jsem kyselé nadávky a přehlížel Alicin spokojený úsměv.Moc dobře si uvědomovala,že jsme v tom zas po uši.Od chvíle kdy jsem opustil Alexu jsem se nemohl na nic soustředit.Pořád jsem na ni musel myslet.Věděl jsem,že bych to neměl dělat,že bych ji měl nechat na pokoji,ale nesvedl jsem to.Byl jsem sobec.

Tajná schránka

16. dubna 2009 v 10:00 | Bella |  tajna schranka
z pohledu Alexy

Cítila jsem jak mě něco studeného,jak mě pohladilo po tváři.Byl to něžný dotek,který mi byl strašně povědomí,ale nemohla jsem si vzpomenout odkud.Hned na to pronikl do mého snění sametový hlas,který mohl patřit jedině anděly.

New design

15. dubna 2009 v 17:55 | Bella |  design
Tak jsem se k tomu dokopala a je tu nový design... :) Doufám, že se líbí... :) Vím, že je to takový bezbarvý a tak, ale já se řídím heslem - V jednoduchosti je síla! XD


Nakupování

14. dubna 2009 v 22:07 | Bella |  nakupovani
z pohledu Alexy

Na parkovišti ještě nestálo téměř žádné auto.Proto jsme se s Edwardem rozhodli,že zůstaneme ještě chvíli u auta.Po celou dobu se Edward vyptával na můj život.Zajímalo ho všechno.Většinou se ptal na tak nezajímavý otázky,že mi to někdy připadalo tak trapný.Ale on se na mě pořád zvědavě a trochu zamračeně díval,že prostě nešlo mu neodpovědět.Stejně mi to však připadalo divný.Když se mě ptal na moji oblíbenou barvu a já bez přemýšlení plácla hnědá nebo když se mě ptal na moji oblíbenou knihu a já řekla Na Větrné hůrce,nebyl nijak překvapený.Spíš jako by si jenom něco ověřoval.Namluvila jsem toho,jako už hodně dlouho ne.Čím víc jsem mluvila tím víc jsem byla uvolněnější a za chvíli jsem se vedle něho nepřipadala tak tuctová,bezvýznamná a ošklivá.

Narozeniny

1. dubna 2009 v 16:24 | Bella |  narozeniny
z pohledu Edwarda

Potom co jsem odvezl Alexu domů jsem se vrátil do školy a čekal na sourozence.První přišel Jasper,vedle něho Alice.
,Mám pro tebe překvapení,´ myslela si,když došli ruku v ruce ke mně.Samozřejmě už věděla,jak jsem se rozhodl a byla náležitě spokojená.Zaposlouchal jsem se do jejích myšlenek a spatřil její nejčerstvější vizi. Usmál jsem se,jak mi v hlavě naskočil plán.

***