Únor 2009

Čím dál složitější

19. února 2009 v 9:36 | Bella |  čím dál složitější
z pohledu Edwarda

Druhý den jsem byl strašně nervózní a zároveň nedočkavý.Připadal jsem si jako prvňák ,který jde poprvé do školy.Nevěděl jsem co mám dělat a Rosaliininy myšlenky mi zrovna moc nepomáhali.Její vztek přečkal noc a teď zase řádil.
Do školy jsme přijeli s předstihem.Letmo jsem přejel očima po parkovišti jestli jí uvidím.Nevěděl jsem jaký měla auto,takže bylo docela možný,že tady ještě nebyla.Zbytek dne jsem ji pořád hledal.Nikde jsem ji,ale nenašel. Ani na obědě nebyla.Prohledával jsem každou mysl,která mi přišla pod ruku,ale v žádné jsem neviděl její obličej.Buďto umí být neviditelná a nebo není ve škole.Domů jsem tedy jel se zkaženou náladou.


Rodinná porada

19. února 2009 v 9:32 | Bella |  porada
z pohledu Edwarda

Domů jsem přijel celý otřesený a vyděšený.Nic jsem nechápal,ničemu jsem nerozuměl.Jak je možný,že je tady.Bella přece zemřela.Ale vím to jistě?Bože a co by se asi tak mohlo stát?Upírka nebyla,cítil jsem její krev.Takže zbývá jediná možnost.Není to Bella.Má i jiné jméno.Ano,ale má stejnou podobu jako ona.Stejné čokoládové oči,stejně bledá pokožka.Sakra tak co se tady děje?
Něčí ruka mi dopadla na rameno a já leknutím nadskočil a otočil se.Za mnou stála Alice.Byl jsem tak zamyšlený,že jsem nepostřehl,že už nejmíň deset minut přecházím po pokoji sem a tam.Všiml jsem si,že do pokoje přichází i Esme.