Srpen 2008

Podpora Stephenie!

31. srpna 2008 v 21:56 | Bella |  news
Všichni už víme o tom chytrákovi, který Stephenii znechutil psaní Midnight Sun...ale na http://www.hisgoldeneyes.com/ se objevilo několik možností, jak Steph vyjádřit podporu!
Podrobnosti samozřejmě na hisgoldeneyes.com, tady jen tak ve zkratce...
1. Banner

Zázrak

13. srpna 2008 v 11:28 | Bella |  Zázrak
z pohledu Edwarda
Před odjezdem jsem ještě musel pro svoje věci do skřínky.Měl jsem tam mimo jiné i klíče od auta.Sestupoval jsem po schodech až do nejnižší části školy.Podle pavučin a temné chodby bez oken se dalo celkem snadno usoudit,že to byl kdysi sklep.Jak elegantní.
Došel jsem až na konec chodby,kde byla místnost.Stejně jako chodba neměla žádné okna a jediný zdroj světla byli dvě žluté žárovky.Šatna byla rozdělena podle ročníků.Napravo měl šatnu čtvrtý ročník,dále třetí ročník a tak dále.Zašel jsem do druhé šatny napravo,kde měl šatnu třetí ročník a došel jsem až k úplně poslední skříňce.Vytáhl jsem si všechny potřebné věci a měl se na odchodu.Když v tom jsem uslyšel něco zvláštního.

Po škole

13. srpna 2008 v 11:25 | Bella |  Po škole
z pohledu Edwarda
Dalo mi hodně úsilí,abych nepráskl s tácem,na kterým bylo jídlo,které stejně nebudu jíst.Naštvaně jsem si sedl ke svým sourozencům a metal blesky na všechny strany.U stolu bylo neobvyklý ticho,až nepříjemný.Abych ho zahnal oznámil jsem jim.
,,Dnes jsem po škole," Někdo si úlevně oddychl.Emmett,jak jsem podle myšlenek zjistil.
,,Víme,Alice nám už všechno řekla.Je nám to líto," odpověděl Jasper.Zhluboka jsem se nadechl nosem a vydechl.Pomalu jsem se začínal uklidňovat.
,,Bude to hodně zlí?" zeptal jsem se Alice.Zavřela oči a na chvíli strnula.V jejích myšlenkách jsem viděl její vizi,jako bych ji měl já sám.

1. řetězák

10. srpna 2008 v 23:11 | Bella
Takže...nesnáším řetězáky...ale rozhodla jsem se, že se překonám. Tenhle řetězák se mi celkem líbí, takže tady je, aby jste o mě aspoň něco věděli. Aby jste viděli, jaký jsem cvok. Řetězák jsem našla na téhle stránce.

Zkoušení

7. srpna 2008 v 13:30 | Bella |  Zkoušení
z pohledu Edwarda
Přišel jsem domů a hlasitě jsem za sebou práskl dveřmi.Hned za mnou šla Rosalie,otevřela dveře a zadívala se na panty na dveřích.
,,Tímhle tempem ty dveře dlouho nevydrží," řekla a zamračila se na mě.Jenom jsem něco zabručel a šel si sednou do obýváku.Po chvíli se přiřítil i zbytek školáků.Všichni měli dobrou náladu.

Nepříjemné představy

7. srpna 2008 v 13:29 | Bella |  Nepříjemné představy
z pohledu Edwarda
První dny ve škole byli vždycky ty nejhorší.Lidé po nich pořád pokukovali.Téma-rodina Cullenů byl na denním pořádku.Nejvíce to nesl nejmladší z rodiny,protože on na rozdíl od sourozenců věděl co si lidé myslí.Četl myšlenky ostatních a vůbec se mu nelíbili.

Nový domov

5. srpna 2008 v 23:21 | Bella |  Nový domov
z pohledu Edwarda

Stát Oregon je stát na pacifickém severozápadě,oblast Spojených států.Je znám svojí bujnou vegetací a hustými lesy,které pokrývají většinu území.Je to třetí nejzamračenější stát v USA a pro nás tím pádem výborné útočiště.Jelikož jsem od doby co jsem opustil Bellu nenavštívil Forks a já věděl,že to tak i nadále zůstane,nedokázal bych tam přežít jediný den.Všechno by mi ji připomínalo a otvíralo by to staré rány,které se nezacelili,a tak se stal stát Oregon naším druhým domovem.